HAKKIMIZDA

Hakkımızda

 Akay Kurutemizleme, Sektöründe 30 yıldır hizmet veren firmamız gerek kullandığı üstün teknolojik ekipman gerekse bilgi ve tecrübesiyle hak ettiği yeri almıştır. Firmamız deneyimli personeli ve güleryüzü ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Akay Kurutemizleme aynı disiplin ve istekle uzun yıllar siz müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Son teknoloji makinalarımızla, sektörün önde gelen firmalarından olmayı hedefleyip, kaliteli hizmeti tüketicinin ayağına getirebilmeyi amaç edinmektedir.

Akay Kurutemizleme, makine parkuru konusunda sektörün en büyük üreticilerinden olan Alman BÖWE Kuru Temizleme makinalarını kullanmaktadır. Kuru temizleme makinalarında Alman teknolojisi BÖWE, gerek yüksek teknolojisi gerekse uzun ömürleri ile sektörün lideri konumundadır. Kuru temizleme sektörünün ihtiyaçlarına en uygun sistemler her zaman BÖWE tarafından üretilmiştir.

Akay Kurutemizleme, personel seçimi konusunda da kalite kriterlerini göz önüne almıştır. Bünyesinde çalışan tüm ekibini yapılan eğitimler sonucunda işe almıştır. Tüm personel için en önemli ilke; sürekli gelişim ve güler yüzdür.

Akay Kurutemizleme, bünyesinde; kuru temizleme, yıkama, leke çıkarma, tekstil ve endüstriyel çamaşırhane bulunmaktadır.